Ege Insect İlaçlama ve Dezenfektasyon

Restaurant & Cafe İlaçlama

Restaurantlar sunduğu hizmet ile insanların yaşamının önemli bir yerini kaplar. Özellikle çalışan insanların öğle arası yemeklerini restaurantlarda yediğini düşünürsek restaurantların sayısının her geçen gün artması daha kolay anlaşılabilir. Restaurantlarda bulunan gıdalar insanlara olduğu kadar kemirgenler ve haşereler için de besleyicidir ki haşerelerin bir çok hastalığı taşıdığı ve insanlara bulaştırdığı bilinmektedir.

Restaurantlar ev ortamından daha fazla gıdayı barındırır ki bu da bir evden daha fazla haşerenin burada olması anlamına geldiği gibi uygulama sırasında daha da dikkatli olmak gerekmektedir. Restaurantlara gıdalar daha çok koli, kasalar, paletler, poşetler gibi hamam böceklerinin rahatlıkla saklanabileceği ve yumurtlayabileceği malzemelerle gelir ve gider. Bu süreçte gözden kaçan bir hamam böceği yumurtası ve ya ergini istilayı başlatabilir.

EGE INSECT İLAÇLAMA

Tüm Manisa Bölgesine Hizmet Veren Firmamız Uzman ve Profesyonel Ekibi İle Ev, Ofis, Cafe, Restaurant, Fırın vb. Birçok Alanda Siz Değerli Müşterilerimize İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır.

Referanslarımız