Ege Insect İlaçlama ve Dezenfektasyon

Fabrika & İşyeri İlaçlama

Fabrikalar, yüzlerce ya da binlerce insanın üretim yaptıkları, geniş alanlara sahip yapılardır. Fabrikaların hammaddeyi ve üretilmiş ürünü muhafaza ettikleri büyük depoları da mevcuttur. Bununla beraber personel için giyinme odaları, yemekhaneleri de vardır. Fabrikalara, insan, hammadde ve ürün giriş çıkışı o kadar fazladır ki bu da haşerenin bu yollarla bina içine yuvalanması riskini artırmaktadır. Özellikle giyinme odalarında, personele ait kişisel dolaplarda yiyecek maddeleri saklanması haşerelere bir davetiye gibidir. Yemekhanelerde yemek sonrası yapılması gereken temizlik, gerekli özen gösterilip yapılmamışsa bu alana da haşere yuvalanması söz konusu olacaktır. Depolar ise fareler için her zaman ideal barınma alanları olmuştur.

Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir. Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile işletmenizde oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz. Personelinizin sağlığını tehdit eden, işletmenizin imajını zedeleyebilecek, müşteri kayıplarına neden olabilecek bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.

EGE INSECT İLAÇLAMA

Tüm Manisa Bölgesine Hizmet Veren Firmamız Uzman ve Profesyonel Ekibi İle Ev, Ofis, Cafe, Restaurant, Fırın vb. Birçok Alanda Siz Değerli Müşterilerimize İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır.

Referanslarımız