Ege Insect İlaçlama ve Dezenfektasyon

Ev İlaçlama

Özellikle Salihli'nin iklim olarak sıcak olması nedeniyle oldukça fazla evlerde böcek görülmektedir. Sizin de böcek sorununuz var ise ilaçlama hizmeti için hemen arayabilirsiniz. Salihli Böcek ve Haşere İlaçlama Evlerde bulunan gıda zararlılarına (hamam böceği türleri, karınca, ambar biti ve güve v.b) karşı Ege Insect İlaçlama olarak 3 aşamalı ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.

  1. GEL YÖNTEMİ: Gel yöntemi mutfak dolaplarının menteşe boşluklarına, dolap ile duvar arasına, çatlaklara, lavabo su taşma deliklerine, süpürgeliklere uygulanır. 6 aya kadar koruyucu etkisini korumaktadır. Özellikle mutfak dolapları menteşelerine uygulanır böylece tabak, çanak, bıçak, çatal gibi gıda ile direkt temas halindeki malzemelere kontaminasyon (bulaşma) engellenmiş olur. Böylece de bir daha bütün bulaşıklar bir daha yıkanmamış olur.
     
  2. BARİYER YÖNTEMİ (ŞERİT YÖNTEMİ): Ev içerisindeki koridor, oda, mutfak ve tuvaletlerin köşe bentlerinde ve kapı pervazlarında mekanik el pompası ile ilaçlama uygulaması yapılır. Uygulamalar sırasın da duvar ve dolap aralarına, çatlaklara, boşluklara da uygulama yapılır. Bu bölgeler haşerelerin saklandıkları, yuvalandıkları ve dinlendikleri bölgelerdir. Bu bölgelere yaptığımız uygulamalar sonucu haşereler üzerlerine gelen ilacın flushing out etkisi sonucu ortaya çıkacak ve hızlıca öleceklerdir.
     
  3. SOĞUK SİSLEME YÖNTEMİ ( ULV YÖNTEMİ): Elektrikli bir cihaz ile yapılır. Cihazın tankına kimyasal ile çözünmüş şekilde insektisit konulur. Uygulama çözeltiyi çok küçük parçalara ayırarak havada bir sis tabakası oluşturur. Yürüyen ve uçan bütün haşereleri hızlıca etkisi altına alır. Gel ve bariyer yöntemine göre kalıcılık daha azdır ama insan elinin ulaşamayacağı her yeri ulaşabilmesi ve uçkun mücadelesini çok kolaylaştırması nedeni ile uygulanmaktadır.

EGE INSECT İLAÇLAMA

Tüm Manisa Bölgesine Hizmet Veren Firmamız Uzman ve Profesyonel Ekibi İle Ev, Ofis, Cafe, Restaurant, Fırın vb. Birçok Alanda Siz Değerli Müşterilerimize İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır.

Referanslarımız