Ege Insect İlaçlama ve Dezenfektasyon

Dezenfektasyon

Hastalık etmenlerini ortadan kaldırmanın bir çok yolu vardır. Isıl işlemler ya da ışın işlemleri bunlardan bir kaçırır. Bu yöntemler kimyasal kullanarak yapılan dezenfeksiyona göre hem çok yorucu hem de aşırı maliyetlidir. Hatta bazı elektrik süpürgelerinin özel filtrelerle de yapılır ama maliyetleri yüksek.

Günlük yaşantımızda yaşadığımız ortamlarda bakteri, mantar ve virüsler bulunmaktadır ve sayıları milyonlarladır.

Özellikle spor salonlarında insanlar aynı ekipmanları kullanmak zorundadır. Kuluçka dönemindeki virüsler kolaylıkla bir insandan başkasına geçebilmektedir. SALİHLİ İLAÇLAMA olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHOPES) onaylı dezenfektan ürünler ile spor salonları, gym, pilates salonları, ev ve iş yerlerinizi dezenfekte ediyoruz.

Dezenfeksiyon ortamdaki bakteri, virüs, fungus, myte gibi hastalık etmeni olan ve ya olmayan canlıların yok edilmesidir. Birçok yöntemi olmakla birlikte kimyasallarla dezenfeksiyon da en fazla kalıcılık sağlayan yöntemlerden biridir. Bu yıl nükseden H1N1 (domuz gribi) için ise en etkili çözüm yoludur. Hastahanelerde çeşitli kimyasallar uygulanarak yapılan bu işlemi evlerde yapmakta sağlığınız açısından önemlidir.

EGE INSECT İLAÇLAMA

Tüm Manisa Bölgesine Hizmet Veren Firmamız Uzman ve Profesyonel Ekibi İle Ev, Ofis, Cafe, Restaurant, Fırın vb. Birçok Alanda Siz Değerli Müşterilerimize İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır.

Referanslarımız