Ege Insect İlaçlama ve Dezenfektasyon

Apartman ve Site İlaçlama

Özellikle Salihli'de eski tek katlı evlerin ömrünün sonuna gelindi ve artık hemen hemen herkes apartman ve sitelerde yaşıyor. Eski evlerde şimdiki konfor olmadığı gibi birlikte yaşamanın getirdiği sıkıntılarda yoktu. Yeni binalarda ortak yaşamla birlikte hayatımıza odunluk, sığınak, kömürlük, logarlar gibi alanlar da hayatımıza dahil oldu. Bu alanlara konulan eşyalar başta hamam böceği, fareler, sıçanlar olmak üzere birçok hayvana yuva sağlamaktadır. Hatta logarlar sayesinde evlere direk boru hattı çıkmış oldu.

Binanızda bu canlıların bulunmaması için yapılacak ilaçlama uygulamalardan en etkilisi genel alanların ilaçlanmasıdır ki bu işlemi sizlere Salihli'de en uygun fiyat ve kaliteli olarak EGE INSECT İLAÇLAMA sunmaktadır. Salihli’de yazları sıcak ve nemli olduğu için binalarda pire, fare, hamam böceği, sinek türleri, karınca türleri, tahta kurusu, sıçanlar, gümüşçün, akrep türleri, yakarcalar, çıyan ve kırk ayaklar çok rahatlıkla yaşamakta ve üreyebilmektedir.

EGE INSECT İLAÇLAMA

Tüm Manisa Bölgesine Hizmet Veren Firmamız Uzman ve Profesyonel Ekibi İle Ev, Ofis, Cafe, Restaurant, Fırın vb. Birçok Alanda Siz Değerli Müşterilerimize İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır.

Referanslarımız